Nie každý má rád stanovovanie cieľov. Dneska sa  s vami vo videu nižšie podelím o tip, ktorý vám to uľahčí a hlavne sa pri stanovovaní cieľov budete cítiť komfortne.

Plánovanie a stanovovanie cieľov je kľúčom pre úspech. Hovorí sa, že čo je napísané sa aj splní.

Ročné, 5ročné plánovanie je skvelé, len je to veľmi dlhá doba a nie vždy sa ľuďom darí udržať si pozornosť celý rok a môže sa stať, že na začiatku sú nadšení, ale časom stratia energiu a drive. Tieto dlhodobé  plány sú doležité, ako vízia pre nás –  kam chceme smerovať a kým sa chceme stať. 

Na to, aby sme však ostali zameraní na cieľ, a aby sme boli dôslednejší je lepšie si stanovovať plány inak. 

Pozrite si video. 

Zrekapitulujme si to ešte raz.

1. 30denný cieľ si nastavíte – tak vysoký, že skutočne veríte, že ste schopní ho dať. Príklad – keď robím priemerne 10 stretnutí za mesiac – nenastavím si 50 ale dám si 15 prvý mesiac. CIeľom je, aby ho bolo ľahké splniť  – aby sme si krok za krokom vybudovali sebadôveru v seba a po každom mesiaci si kúsok dvihneme 30 dňový cieľ.

2: napíšeme si ho 

3. sledujeme a píšeme si medzivýsledky – aby sme vedeli, čo ešte môžeme vypilovať. 

Verím, že vám tento tip pomohol, ak áno dajte mi vedieť, zdieľajte ďalej, komentujte a posuňte niekomu, komu by sa to moholo páčiť.

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem pre pozeranie a čítanie.
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac info o Matinej knihe, kde píše o princípoch, ktoré jej totálne pomohli zmeniť život a splniť si jeden sen za druhým – kliknite sem
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • unikátny a komplexný online kurz pre váš úspech v podnikaní a živote s Martinou –  No Limits Academy – viac info tu.

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky.