BIZNIS & SELF-COACHING /forma videohovoru alebo po dohode osobne, v slovenčine alebo angličtine/
Základom môjho coachingu je Viera v klienta.
Vidím ho, ako niekoho, kto v sebe má všetko, čo potrebuje na dosiahnutie úspechu s tým, že si bude užívať každý jeden krok. Viem, že existuje spôsob a cesta pre každého k tomu, čo chce … a nemusí byť cestou “mainstreamu”.

Mojím cieľom je naviesť klienta na objavenie jeho vnútornej sily, jeho vnútorného navigačného systému, aby porozumel svojej intuícii a signálom … a aby takto dokázal kreatívne a originálne nachádzať riešenia práve na jeho ceste k úspechu.

Čiže mojím cieľom je prepojiť selfocoaching (prácu na sebe, so svojou mysľou) s biznis stratégiami, ktoré sú klientovi blízke a hlavne, v ktorých sa cíti príjemne a nemá voči nim rezistenciu.

Pri koučingu využívam rôzne techniky skombinované z NLP, EFT, zo seminárov od Tony Robbinsa, Ray Higdona, Petra Montoyu, Ester Hicks, plus moje techniky, ktoré som vytvorila a ktoré prinášajú výsledky mne, mojmu tímu.

OBLASTI coachingu


SelfPower (vnútorná sila a otvorenie sa jej), Vedenie Intuíciou, Práca s vlastnou hlavou a emóciami SelfCoaching , Lidership, Predaj, Starostlivosť o klienta, Osobnostné typy, Komunikácia, Telefonovanie, Sociálne Médiá, Marketing, Grafika pre vlastnú potrebu, Copywriting, Videomarketing – ako a čo povedať vo videách, Blogging, vypracovanie Stratégií pre rast, Analýza Promotion, Branding
Coaching je možný Skupinový alebo Individuálny.


Dlhodobý alebo zameraný na riešenie konkrétnej oblasti, ktorú chcete zlepšiť.
Ak máte záujem o coaching napíšte mi viac o sebe cez formulár nižšie – alebo mi prípadne zavolajte na +421 918 51 60 20.


Referencie si prečítate tu