Martina pomáha ženám byť krásnymi, šťastnými a úspešnými už od svojich 21 rokov.  Radí im s pleťou, líčením, a tiež ich učí, ako využiť naplno svoj potenciál pre štart a rozvoj vlastného úspešného podnikania.

Mohli ste ju vidieť v televízii Joj, Markíza, RTVS a v magazínoch Emma, Eva, Slovenka, Hair&Beauty.

Martina absolvovala rôzne semináre zamerané na osobnostný rozvoj, nastavenie myslenia, komunikačné techniky, biznis stratégie, NLP, EFT u mentorov ako Tony Robbins, Peter Montoya, Ray a Jess Higdon, Tim Sales, Ester Hicks a iní po celom svete.

O svoje skúsenosti sa delí s ostatnými už viac ako 16 rokov.

Vedie svoj tím, organizuje online kurzy, robí individuálne aj skupinové coachingy pre klientov a ich tímy, a taktiež vystupuje ako speaker na rôznych eventoch.

Od Maťky pre vás:

Začala som podnikať keď som mala 21 a študovala som na výške a v súčasnosti sa stále aktívne s radosťou venujem môjmu tímu a celej oblasti (viac ako 900+) žien a samozrejme mojím stálym aj pribúdajúcim klientkám a klientom, ktorým radím s pleťou a s líčením a s výberom kozmetiky. www.poradkyna.sk 

Popri tom som sa rozhodla, že sa budem o svoje poznatky a skúsenosti a tipy deliť aj s ostatnými, aby som aj im pomohla naladiť sa na seba, pomohla im využívať naplno úžasný potenciál, ktorý v nich leží … a vďaka tomu prirodzene budovať a rozvíjať silné a stabilné a prekvitajúce podnikanie.

Za viac ako 16 rokov práce so ženami, klietkami, klientami, coaching klientami … som si uvedomila úžasnú silu, ktorá je v každom jednom človeku, a silu túžby nasledovať svoje sny.

A na vlastnom živote a skúsenosti som si oddžila SILU toho, keď sa človek preladí z vonkajších rád …. a naladí na seba a začne vnímať, a prijímať inšpirácie a nápady … zo svojho vlastného vnútorného “GPS” …aké sú efektívne, zábavné, produktívne a hlavne život sa brutálne zmení … pretože, všetko, čo začnete robiť s týmto novým prístupom nadobudne úplne inú dimenziu a váš život dostane ešte väčšiu šťavu a okolie okolo vás nebude chápať, čo sa s vami stalo 🙂 . 

Aj o tom píšem vo svojej knihe … Vyberám si život snov … kde som spísala kľúčové princípy, ktoré mi pomohli sa precvaknúť a začať proces krásnej osobnej premeny na ceste k splneným snom. Prečítajte si prvú kapitolu tu

Tu je pár slov od mojich klientiek z kurzov a z coachingov. 

Krásny dník 

vaša Maťka

Martina Lamošová

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní.

  •  poradenstvo, mentoring, coaching pre biznis a pre život, poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia,

testimonia 10

testimonial 8

T3