Ak vám robí problém námietka Nemám na to Peniaze – pozrite si dnešné video, kde sa s vami  podelím s presnými vetami, ktoré vám ju pomôžu zdolať, ale hlavne s PRÍSTUPOM a tým, ako pracovať so svojou ENERGIOU a tým predcházať tejto námietke.

Neviem ako vy, ale pre mňa bola táto námietka celkom problém na začiatku. Všetkým sa všetko páčilo. Ani sa im to nezdalo drahé, ale bol problém – pretože prišla námietka Námam Peniaze práve teraz.

Rozdiel medzi námietkami Je to drahé a Nemám Peniaze. 

Je to drahé hovorí o tom, že mám popracovať na výhodnosti toho, čo ponúkam – klient nie veľmi rozumie, že hodnota prevyšuje reálnu cenu. Ak príde námietka Nemám peniaze – ide o to, že buď má alebo skutočne práve teraz nemá voľný obnos peňazí na kúpu produktu alebo registráciu.

To môže alebo nemusí byť pravda 🙂 . Existujú 3 najčastejšie námietky keď niečo nechceme – a nechceme, aby sa druhá strana nahnevala – tak ich použijeme. Nemám čas. Nemám peniaze a Premyslím si to.

Háčik je to – že nemôžme všetkých hádzať do jedného vreca … lebo štatistika môže byť 7 sa vyhovára a u 3 to je pravda. Ako to rozlíšíme? Presne o to sa s vami podelím vo videu.

Pozrite si video ako reagovať,  keď príde námietka Nemám Peniaze a ako zmeniť prístup a energiu, aby sme jej predchádzali

Ešte sa vám môže páčiť

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem pre pozeranie a čítanie.
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac info o Matinej knihe, kde píše o princípoch, ktoré jej totálne pomohli zmeniť život a splniť si jeden sen za druhým – kliknite sem.
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • unikátny a komplexný online kurz pre váš úspech v podnikaní a živote s Martinou –  No Limits Academy – viac info tu.

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky.