Inšpiratívna myšlienka na dnes: Keď prestaneš hľadať … to, čo hľadáš, sa objaví.

V neďeľu som išla na prechádzku po hore. Išla som chodníkmi, kde som predtým v húští našla maliny … mňááám chutnučné malinky. Povedala som si, že by bolo famóozne znova okoštovať tú chuť. A ako som kráčala horou  – tak som prenikavo a sústredene hľadela na listy malínčia … ale videla som iba suché vetvičky a zelený lístky ale nič viac.

Povedala som si, že asi už nie je sezóna a prestala som sa sústrediť na hľadanie a začala som si užívať cestu. Slniečko krásne svietilo, a tie výhľady na krásne stromy, Dunaj … a tá pohoda a pokoj v hore medzi lesmi … kráčam si kráčam a úplne som z tej krásy zabudla na maliny :)) … a len tak mimovoľne mi zrak zavadil o vetvičku maliny, čo bola pri ceste na mieste, kde som predtým žiadne maliny nevidela … a tam sa týčila krásna veľká malinka.  Pousmiala som sa a išla som ju odtrhnúť a vychutnať si ju … ako som sa priblížila a zohla som sa k nej dole … pod lístkami som objavila ďalšie a ďalšie a ďalšie … a vedľa tiež 🙂 …

Hmm, ponaučenie :)?  Keď niečo, niekoho hľadáme tak … nie je možné to nájsť … lebo v našej mysli a vibrácii, energii to berieme ako niečo čo “nie je” … čo chýba … tak to nemôžeme vidieť … . V momente ako sa prestaneme tak veľmi sústrediť  🙂 a tak veľmi chcieť … veci sa pohnú smerom, ktorým chceme aby sa hýbali. Smerom, ktorý je pre nás vždy výhodný a je jedno ako to práve teraz vyzerá.  Nesúďme príliš skoro, či niečo funguje alebo nefunguje .. , nesúďme ľudí – či sú úspešní alebo neúspešní … lebo ešte nemajú čísla … všetko je vždy vo vývoji k tomu, ako si to želáme . A to, že niekedy ešte nevidíme, to , čo potrebujeme vidieť, aby sme sa v niečom uistili, neznamená predsa, že to nie je v procese – statia sa  🙂

Všetko je o našej perspektívne. O tom, aký význam sa rozhodneme pripísať veciam, ľuďom, udalostiam okolo nás :).  Realita je len NAŠE vnímanie 🙂 . A keď popracujme na našom prístup a vnímaní … že sa rozhodneme na všetkom nájsť niečo pozitívne, náš život, podnikanie, vzťahy sa nám začnú meniť pred očami .

Ešte sa vám môže páčiť

Ak sa vám myšlienka páčila, kľudne zdieľajte ďalej :). A majte sa krásne.

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem pre pozeranie a čítanie.
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac info o Matinej knihe, kde píše o princípoch, ktoré jej totálne pomohli zmeniť život a splniť si jeden sen za druhým – kliknite sem.
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • unikátny a komplexný online kurz pre váš úspech v podnikaní a živote s Martinou –  No Limits Academy – viac info tu.

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky.