Cítite, že nastal ten správny čas … a máte chuť sa posunúť ďalej vo vašom podnikaní? Ak áno, tak tento článok a video bude práve pre vás. Podelím sa s vami s jedným jednoduchým tipom, ako sa tentokrát dokážete rozbehúť fakt s ľahkosťou a bez stlačeného žalúdku.

Poznáte to, sme naspídovaní, namotivovaní zo školenia .. naša energia je super vysoko a sme pripravení dobyť svet. Vidíme ako oslovujeme 50 ľudí denne … vidíme ako sa nám objednávky hrnú! A príde deň dva, či týždeň dva po akcii … medzitým žijeme svoj život a rozhodneme sa že sa pustíme do akcie … a keď si predstavíme že sa máme teda vrhnúť na 50 ľudí ako sme si to nadšene zapísali … tak nám stisne žalúdok alebo nás to nadchne…. . To, čo ucítime  je signál našej energie, našej momentálnej nálady a … tkz rezistencie alebo ukážkou toho či “veríme”, že to môžeme dať.

Ak so svojou energiou vedome nepracujeme, ak vedome netrénujeme svoju hlavu a nezameriavame sa na to, aby sme sa cítili dobre … tak po skončení akcii naše nadšenie OPADNE. Stratí sa … a bez tej energie skĺzneme do svojho obyčajného, návykovehé stavu – do takej nálady … akú máme normálne, obyčajne  :).

Preto – keď sa chceme rozbehnúť (aj pri iných aktivitách) treba vnímať svoje pocity. Lebo tie nám ukazujú ako máme SAMI SO SEBOU PRACOVAŤ. A tiež nám ukazujú a pomáhajú prí práci s inými ľuďmi. Logiku viete oklamať, vyargumentovať ale pocity nikdy neoklamete. AK sa ich naučíte používať ako svoj navigačný systém budú pre vás obrovskou pomôckou.

To, že ucítite tlak v žalúdku alebo negatívnu emóciu neznamená – že na to nemáte, alebo že to je nesplniteľné … len vám to ukazuje, že smerom danej veci myslíte nie podporujúco.

ČO teda  s tým? Ako sa tentokrát rozbehnúť tak – aby vám to robilo dokonca radosť, aby ste sa tešili na dohadovanie, aby ste si CHCELI dohodnúť stretká?  Vyskúšajte tip z videa.

Pozrite si video: 6 spôsobov: ako si urobiť z telefonovania väčšiu zábavu

Tip z videaviete použiť aj na akékoľvek iné ciele, ktoré máte … a výbrne funguje aj pri práci s vaším tímom. Zaujalo vás to …? Ak áno, tak šup dajte to do praxe. Ak cítite, že by ste sa v tom chceli zlepšiť – tak vám pomôže No Limits Academy  – toto sú práve niektoré z tém, ktoré budeme preberať. Viac si prečítate o témach tu . A hlavne rozhodla som sa, že všetkým, ktorí sa pridajú do No Limitky tak máte bonus vstupný 1h coaching call ako bonus :).

Ešte sa vám môže páčiť

Nech sa vám darí a majte ešte pekný dník. Ak sa vám článok a video páčilo, tak ho kľudne zdieľajte ďalej …

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac kliknite sem.
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • No Limits Academy Online viac info tu.

PS1: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania …  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email