Ak by ste si radi oživili a urobili z telefonovania väčšiu zábavu, tak dnešné video bude práve pre vás. Podelím sa s vami o 6 spôsobov, ako si môžete spríjemniť telefonovanie, ako si z telefonovania môžete urobiť dokonca zábavu. 

Dnes som mala coaching call s účastníčkou NoLimitsAcademy 3 a presne sme sa bavili o tom, ako telefonovať, ako sa môžeme pohrávať s vlastnou hlavou … a čo všetko vieme urobiť práve na to, aby sme si telefonovanie viacej užívali a aby sme z neho nemali strach. Tak som si povedala, že to je skvelá téma práve na blog post. 

Ak je telefonovanie niečo, čo s vami nie až tak rezonuje – vôbec nevadí .. väčšinou to je vec práve toho, ako nad telefonovaním premýšlame. Ak smerom k telefonovaniu myslíme v súvislosti s negatívnymi vecami .. tak v nás bude vzbudzovať negatívne pocity … ak si telefonovaním spájame pozitívne veci – tak naše emócie sú pozitívne. Ak teda cítime negatívnu emóciu – neznamená to, že nevieme telefonovať, alebo sme v tom zlí … len nám naša emócia signalizuje … ako sme na tom … a my máme na výber  – popracovať na vlastnom uhle pohľadu  🙂 … a zmeniť svoj pohľad a prístup … a naučíme sa vidieť viac pozitív a negatív … a zamilujeme sa do telefonovania .. alebo nie :)).

Čo je skvelé na telefonovaní?

Napríklad, že vďaka nemu dokážeme komunikovať a odovzdávať nadšenie a energiu, povzbudiť, potešiť, podeliť sa o super zážitky. Prestavte si, že by ste pracovali vo firme, kde by vašou úlohou bolo obvolávať výhercov športky  🙂 … a oznamovať im, že vyhrali hlavnú cenu … ako by ste sa tešili, že budete niekomu volať :)? … Kľúčom je  – uvedomiť si … že sa vždy môžem cítiť pred telefonovaním – ako keby idem volať s hlavnou výhrou … stačí sa pohrať s vlastnou hlavičkou a predstavivosťou …  . Dokonca si môžeme urobiť z telefonovania zábavnú činnosť … ako? pozrite si video nižšie. 

Pozrite si video: 6 spôsobov: ako si urobiť z telefonovania väčšiu zábavu

Zaujali vás niektoré spôsoby? Skvelé! Ak áno, tak šup to – čo vás oslovilo dajte do praxe. Ak cítite, že by ste sa v tom chceli zlepšiť – tak vám pomôže No Limits Academy  – toto sú práve niektoré z tém, ktoré budeme preberať. Viac si prečítate o témach tu .

Pamätajme však, že je dôležité to –  s akou ENERGIOU voláme … a preto sa vždy vyplatí “naladiť” sa pred telefonátom. 

Ešte sa vám môže páčiť

Nech sa vám darí a majte ešte pekný dník. Ak sa vám článok a video páčilo, tak ho kľudne zdieľajte ďalej …

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac kliknite sem.
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • No Limits Academy Online viac info tu.

PS1: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania …  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email