Ak chcete naplniť svoj diár stretnutiami, tak dnešné video a článok je pre vás. Podelím sa s vami o 5 vecí, ktoré keď dáte do praxe – tak vám uľahčia proces dohadovania stretnutí.

Mám si dohodnúť stretká na budúci týždeň. Áno, dohodnem zajtra. Áno, veď mám kopec kontaktov, ktorým keď sa rozhodnem zavolať – tak sa môj diár zaplní. 🙂 Odkladanie … necháme iným a my sa pustíme do toho. Čo poviete .

Ak máte svoje podnikanie či už naplno, alebo popri prácí – stretnutia sú kľúčové. A keď si vytvoríte nový návyk, vďaka ktorému budete telefonovať (dohadovať) stretká pravidelne – tak váš biznis bude napredovať ako nikdy predtým.

Nie je to o tom  – dotlačiť sa do akcie, ale chcieť ísť do akcie.

Musíš to prekonať. Musíš volať. Mala by si volať – všetko toto je snaha dotlačiť a namotivovať sa do akcie. Je to jedna z ciest .. ale väčšinou nie je na dlhé trate. A my chceme predsa aby nás naše podnikanie bavilo … áno .. ide to. Dá sa zmeniť svoj prístup, zmeniť svoje nastavenie …a zamilovať sa do procesu … ktorý máme pred sebou.   Dohadovanie stretiek má viacej fáz … a práve 5 vecí, ktoré na prvé počutie budú znieť tak jednoducho (lebo sú) vám pomôžu priniesť JASNO a FOKUS do vášho podnikania.

Pozrite si video: 5 vecí, ktoré pomôžu ľahšie si dohodnúť stretnutia

Zapísali ste si týchto 5 tipov? Skvelé! Ak nie – zapíšte si ich a DAJTE ICH DO PRAXE ideálne hneď dnes, a aj zajtra a pozajtra  .. a uvidíte, ako sa vaše poznikanie začne hýbať a ako sa bude váš diár zapĺňať. Ak sa vám tento post páčil, kľudne ho zdieľajte s kým uznáte za vhodné 🙂

Ešte sa vám môže páčiť

Nech sa vám darí a majte ešte pekný dník.

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac kliknite sem.
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • No Limits Academy Online viac info tu.

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania …  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email