Facebook a iné sociálne médiá môžu byť skvelými pomocníkmi pre vás a váš biznis. Je tak veľa možností, ako môžu pomôcť rozvíjať váš biznis. V dnešnom videu sa  s vami podelím o 5 spôsobov, ako facebook a sociálne média môžete využívať aj vy.

Výhodou facebooku a ostatných sociálnych médií je ich DOSAH. Je to virtuálna realita, kde je kopec možností, akými si vieme NIELEN pritiahnuť nových klientov a nových ľudí do nášho tímu, ale ich vieme používať aj inak.

Neznamená to, že Facebook  je len jediná cesta … ktorou je to možné, ale je to ĎALŠIA cesta (z  mnohých), ktorá môže byť zábavná a príjemná pre ostatných. Rozhodujúce je to – či baví nás samých.

Čo sa týka sociálnych médií a facebooku – je to vyhranené – niekto ich buď miluje a niekto ich zatracuje :D. Tento post je pre ľudí, ktorí majú radi sociálne médiá a vidia v nich potenciál a chcú ich využívať naplno … ale spôsobom, ktorý je efektívny a ktorých ich bude baviť a nebude zahlcovať.  :).  Áno aj to je možné.  Sociálne média nie sú strata času … ak máme FOKUS na to, po čom ideme, o čo nám ide … a nestratíme sa v “prehliadaní”.

A teraz sa už vrhnime na pozretie videa s tipmi.

Pozrite si video: 5 spôsobov, ktorými viete využiť facebook a sociálne média pre svoje podnikanie aj vy

Zaujali vás niektoré spôsoby? Skvelé! Ak áno, tak šup to – čo vás oslovilo dajte do praxe. Ak cítite, že by ste sa v tom chceli zlepšiť – tak vám pomôže No Limits Academy  – toto sú práve niektoré z tém, ktoré budeme preberať. Viac si prečítate o témach tu .

Pamätajme však, že je dôležité to –  s akou ENERGIOU vytvárame posty … pretože LEN slová nerozhodujú … tak ako som hovorila v minulom poste rozhoduje ENERGIA pod slovami/aktivitou a tá priťahuje. Ak budem vytvárať posty – lebo musím a nebaví ma to – nebudú mať efekt a pritiahnu ľudí, ktorí budú zrkadliť energiu s akou ste post vytvorili. Čiže opäť je rozhodujúci PRÍSTUP, NALADENIE … pred aktivitou – písaním, vytváraním  :).

Ešte sa vám môže páčiť

Nech sa vám darí a majte ešte pekný dník. Ak sa vám článok a video páčilo, tak ho kľudne zdieľajte ďalej …

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@martinalamosova.sk
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac kliknite sem.
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • No Limits Academy Online viac info tu.

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania …  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email